ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Το πρόγραμμα της Α΄ Κατηγορίας και της πρώτης φάσης Κυπέλλου Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Published On: Σα, Αυγ 31st, 2013

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Το πρόγραμμα της Α΄ Κατηγορίας και της πρώτης φάσης Κυπέλλου

α_ΕΠΣ_πρεβεζας_λευκαδας
Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 28 Αυγούστου 2013 στα γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας η κλήρωση του πρωταθλήματος και της Α΄ φάσης του κυπέλλου.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α΄ ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1η αγωνιστική 16η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ

2η αγωνιστική 17η

ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3η αγωνιστική 18η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

4η αγωνιστική 19η

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ–ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

5η αγωνιστική 20η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

6η αγωνιστική 21η

Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ

7η αγωνιστική 22η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

8η αγωνιστική 23η

Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

9η αγωνιστική 24η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

10η αγωνιστική 25η

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ –ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

11η αγωνιστική 26η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

12η αγωνιστική 27η

ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

13η αγωνιστική 28η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ-Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ

14η αγωνιστική 29η

ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ

15η αγωνιστική 30η

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ο.ΠΛΑΓΙΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ–Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ

Οι αγώνες της Α΄ φάσης του κυπέλλου της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας

Το Σαββατοκύριακο 14/15 Σεπτεμβρίου, μια εβδομάδα πριν την έναρξη του πρωταθλήματος θα γίνει η Α΄ φάση του κυπέλλου της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Τα ζευγάρια της Α΄ φάσηςείναι τα εξής:

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΔΥΣΣΕΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ-ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ο.ΚΑΡΥΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ-ΙΩΝΕΣ
Α.Ο.ΣΥΒΡΟΣ – Α.Ο.ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ-Α.Ε.ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ-ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ-ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ

Α.Ε. Σαμψούντας, Α.Ο. Πλαγιάς, και Κατούνα περνούν χωρίς αγώνα στην επόμενη φάση του κυπέλλου.

Πηγή: www.prevezasports.gr



Αφήστε το σχόλιό σας

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

      











Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.