Έχασε στο Νυδρί από τη Νίκη Προαστίου η γυναικεία ομάδα του Πανλευκάδιου | Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Published On: Δε, Μάι 6th, 2019

Έχασε στο Νυδρί από τη Νίκη Προαστίου η γυναικεία ομάδα του Πανλευκάδιου

8_panlefkadios_niki_proastiou

Με σκορ 5-3 ηττήθηκε από τη Νίκη Προαστίου το απόγευμα της Κυριακής 5 Μαΐου 2019 στο γήπεδο του Νυδριού η γυναικεία ομάδα του Πανλευκάδιου, στο πλαίσιο της 14ης και τελευταίας αγωνιστικής του 2ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

10_panlefkadios_niki_proastiou

Τα γκολ της Νίκης, όλα στο πρώτο ημίχρονο, πέτυχαν οι Κατερίνα Έρδα (3 τέρματα) και Μαρία Ζαχαράτου (2 τέρματα). Για τον Πανλευκάδιο, σκόραραν στο Β΄ ημίχρονο η Αλεξάνδρα Γκίνη (2 τέρματα) και η Αραβανή Ασπασία.

19_panlefkadios_niki_proastiou

Το ΔΣ της Νίκης συγχαίρει την ομάδα του Πανλευκάδιου «για το αξιόμαχο δυναμικό της, αλλά και για το fair play καθώς και για την υποδειγματική φιλοξενία της.