Όλοι οι κοινοτικοί συνδυασμοί και οι υποψήφιοι σύμβουλοι στο Δήμο Λευκάδας Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

Όλοι οι κοινοτικοί συνδυασμοί και οι υποψήφιοι σύμβουλοι στο Δήμο Λευκάδας

koinotikes_ekloges_2019

Όλα τα κοινοτικά ψηφοδέλτια και οι τριακόσιοι έντεκα (311) υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι στις σαράντα δύο (42) Κοινότητες του Δήμου Λευκάδας που ανακηρύχθηκαν από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λευκάδας για τις κοινοτικές εκλογές της της 26ης Μαΐου 2019. Αν στους υποψήφιους αυτούς προστεθούν και οι τριακόσιοι τριάντα ένα (331) υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι στα επτά (7) δημοτικά ψηφοδέλτια που κατέρχονται στις δημοτικές εκλογές για το Δήμο Λευκάδας τότε ο συνολικός αριθμός των υποψήφιων κοινοτικών και δημοτικών συμβούλων στο Δήμο Λευκάδας είναι εξακόσιοι σαράντα δύο (642).

Υπενθυμίζεται ότι η εκλογή των προέδρων των κοινοτήτων με μόνιμο πληθυσμό έως και τριακοσίων (300) κατοίκων θα γίνει με ενιαίο ψηφοδέλτιο, στο οποίο αναγράφονται όλοι οι μεμονωμένοι υποψήφιοι, ενώ σε όλες τις άλλες κοινότητες με μόνιμο πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων, αναδεικνύονται συμβούλια κοινότητας.

Στις κοινότητες Ευγήρου, Κατωχωρίου, Χαραδιατίκων, Εγκλουβής και Σπανοχωρίου υπάρχει μόνο ένας υποψήφιος στο ενιαίο ψηφοδέλτιο και ως εκ τούτου είναι σίγουρη η εκλογή του.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

2. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

Α. «ΔΥΝΑΜΗ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

1. ΒΕΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

3. ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΖΩΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΡΟΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ

8. ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. «ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ»

1. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΠΑΤΡΙΚΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΑΒΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8. ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΘΑΝΙΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

Α. «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ»

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΤΕΠΕΛΑΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΙΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΚΑΝΑΒΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΜΥΣΙΟΣ (ΧΩΝΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΚΟΛΥΒΑ ΣΟΦΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

6. ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΑΡΑΜΠΑΚΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Β. «ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ»

1. SPANIDIS ANGELA SABINE του DIETMAR

2. ΖΩΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΚΟΛΥΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΚΟΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

5. ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΡΝΙΚΑ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΓΑΝΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΜΕΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΓΗΡΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΗΛΙΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2. ΤΖΕΦΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΑΡΑΙΝΗΣ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ

3. ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

Α. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ»

1. ΖΑΜΠΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

3. ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΦΥΣΟΥΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

5. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΦΥΣΣΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΟΛΗ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΒΡΟΥ

Α. «ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΒΡΟ»

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

Β. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΡΟΚΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

5. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΣΟΛΔΑΤΟΥ-ΒΕΡΥΚΙΟΥ (ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΥ) ΣΤΑΜΑΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Γ. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΒΒΑΔΙΑ-ΚΑΠΟΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΟΥ

3. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΔΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΡΤΑΤΩΝ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΧΟΡΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4. ΧΟΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΥΚΕΡΗΣ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΓΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΘΕΡΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΟΣΜΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΥΧΟΥ

Α. «ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΒΛΥΧΟ – ΓΕΝΙ»

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

5. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Β. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΝΙΚΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΣΟΥΝΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩΧΩΡΙΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

Α. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΓΑΖΗ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

Β. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΑΖΗ ΑΓΓΕΛΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

4. ΓΑΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΓΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

6. ΘΕΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

8. ΚΑΒΒΑΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΔΡΙΟΥ

Α. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΥΔΡΙΟΥ»

1. ΓΑΖΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ

Β. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΓΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΤΖΑΡΑΣ) του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ

3. ΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΘΕΡΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

6. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΑΝΔΡΕΑ

7. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΟΥΖΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Γ. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. RAGUCKAITE NERINGA του GINTAUTAS

2. ΓΑΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΠΟΣΕΙΔΩΝ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3. ΓΑΖΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΘΕΡΑΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

5. ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δ. «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

1. ΓΑΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

2. ΓΑΖΗΣ (ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ) ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΓΑΖΗΣ (ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΛΟΥΤΣΗΣ ΑΧΙΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΗ

5. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ-ΧΕΙΛΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΣΗΦ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ

Α. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»

1. ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΘΕΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3. ΘΕΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΒΙΚΤΩΡΑ

4. ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

5. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΣΑΜΟΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ

2. ΖΑΜΠΑΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4. ΜΕΤΑΞΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΤΕΡΝΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΘΕΡΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΔΙΑΤΙΚΩΝ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

Α. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

3. ΔΕΓΙΡΜΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΣΑΪΑ

4. ΜΠΑΛΟΥΡΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ

5. ΜΠΑΡΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΓΡΑΨΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2. ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΠΑΝΟΥ

3. ΚΡΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

5. ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΘΕΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΝΤΑΛΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΤΡΙΤΣΑΡΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΚΟΥΡΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

Α. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΡΥΑΣ»

1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4. ΓΚΟΡΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΟΥΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ

6. ΚΤΕΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. «ΠΡΩΤΑ Η ΚΑΡΥΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ»

1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

4. ΚΤΕΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΤΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΝΑΖΕΡΑΪ ΑΡΙΣΤΙΡ του ΣΟΥΡΙΑ

Γ. «ΚΑΡΥΑ Ενωμένη Τοπική Κίνηση»

1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΗΛΙΑ

3. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

4. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΛΙΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΠΕΛΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

7. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΤΟΥΜΠΑ – ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΡΥΑΣ»

1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΤΕΝΑ-ΚΑΣΙΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΩΝ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΜΠΑΛΤΣΑΣ (ΠΑΥΛΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ

2. ΣΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΣΑΝΤΡΑ ΕΛΛΕΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΣΜΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ»

1. ΒΡΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

2. ΓΡΑΨΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΟΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

4. ΚΟΛΥΒΑ ΖΩΗ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

5. ΚΟΝΔΥΛΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

6. ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ

Β. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ»

1. ΚΟΥΡΤΖΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

5. ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΠΑΙΝΗΣ

Α. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

2. ΘΕΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΟΥ

5. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΚΑΡΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΤΩΝ

Α. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΘΕΙΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Β. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

2. ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

4. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

5. ΣΚΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

Α. «Λυγιά – Κατούνα Επόμενη Μέρα»

1. ΓΟΥΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗ – ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΣΤΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Β. «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ Ζούμε λογικά – Δρούμε ομαδικά»

1. ΔΙΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΑΒΒΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3. ΚΟΛΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ

4. ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΙΡΗ – ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΟΥ

7. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΤΟΥΝΗΣ»

1. ΚΑΒΒΑΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΩΜΑ

2. ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΖΩΗ

3. ΛΑΖΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Α. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»

1. ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΓΡΑΨΑ ΑΙΜΗΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΛΑΖΑΡΗ-ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΖΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΚΟΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΚΟΣΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

8. ΜΕΣΣΗΝΗ-ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΤΣΟΤΣΟΦΟΛΙΑ) του ΦΩΤΙΟΥ

9. ΤΣΙΑΒΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ

Γ. «ΔΙΑΥΛΟΣ»

1. ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΚΟΚΟΛΗ ΧΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΚΟΨΙΔΑΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5. ΛΟΥΒΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

6. ΜΑΝΤΖΑΦΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

7. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΣΥΚΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Δ. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΒΕΝΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΓΓΕΛΗ

2. ΚΟΓΚΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΝΤΟΥΖΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΙΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

7. ΣΕΡΒΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΤΖΑΝΙΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

Α. «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

1. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΤΣΑΚΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ»

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΜΠΟΖΙΚ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

5. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΤΩΝ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΚΑΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΣΕΡΔΙΝΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΜΩΝΟΣ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΦΕΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΩΜΑ

2. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΓΡΑΨΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΜΟΡΦΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ

Α. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΧΑΛΙΚΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Β. «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΛΑΖΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΛΑΖΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΧΡΥΣΗ του ΕΛΥΘΕΡΙΟΥ

4. ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Γ. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ

3. ΛΑΖΑΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

4. ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

5. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΛΑΖΑΡΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΚΛΕΟΠΑ

3. ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΟΥΛΟΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΝΟΧΩΡΙΟΥ

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»

1. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ



Αφήστε το σχόλιό σας

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

   













Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.