Αποτελέσματα και σταυροδοσία Κοινοτικών εκλογών στις ΔΕ Λευκάδας, Καλάμου, Καστού Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Published On: Τρ, Ιουν 11th, 2019

Αποτελέσματα και σταυροδοσία Κοινοτικών εκλογών στις ΔΕ Λευκάδας, Καλάμου, Καστού

101_stigmiotypa_eklogon

Τα αποτελέσματα των Κοινοτικών εκλογών της 26ης Μαΐου 2019 στις Κοινότητες των Δημοτικών Ενοτήτων Λευκάδας, Καλάμου και Καστού. Παρατίθεται ο αριθμός των ψήφων που έλαβαν οι συνδυασμοί (ή το ενιαίο ψηφοδέλτιο σε κοινότητες με μόνιμο πληθυσμό έως και τριακοσίων κατοίκων) καθώς και οι ψήφοι προτίμησης καθενός των υποψηφίων των συνδυασμών και κάθε υποψηφίου στο ενιαίο ψηφοδέλτιο. Λείπει μόνο από δικό μας λάθος στην αντιγραφή η Κοινότητα Τσουκαλάδων.

Υπενθυμίζεται ότι για την εκλογή πρόεδρου σε κοινότητες άνω των 300 κατοίκων και εφόσον κανένας συνδυασμός δεν ξεπεράσει το 50%+1 προβλέπεται ότι Πρόεδρος του συμβουλίου της κοινότητας εκλέγεται με μυστική ψηφοφορία από το σύνολο των μελών του συμβουλίου και για το σύνολο της δημοτικής περιόδου, ο σύμβουλος ενός από τους δύο πρώτους κατά σειρά εκλογής συνδυασμούς, που έλαβε τους περισσότερους σταυρούς προτίμησης μεταξύ των υποψηφίων του συνδυασμού του.

Για τα αποτελέσματα των Κοινοτικών εκλογών στις Κοινότητες των Δημοτικών Ενοτήτων Απολλωνίων και Ελλομένου κλικ εδώ και για τα αποτελέσματα στις Κοινότητες των Δημοτικών Ενοτήτων Καρυάς και Σφακιωτών εδώ.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 153 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 91 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 9
Α_A ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 41
2. ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 41
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 840 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 496 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 46
Α_A Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ-ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ» – ΨΗΦΟΙ 340 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΒΡΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 72
2. ΓΡΑΨΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42
3. ΚΟΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 57
4. ΚΟΛΥΒΑ ΖΩΗ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 65
5. ΚΟΝΔΥΛΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 30
6. ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ 217
Α_A Β. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ» – ΨΗΦΟΙ 110 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΚΟΥΡΤΖΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 17
2. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 27
3. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 42
4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 8
5. ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΠΑΙΝΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 557 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 344 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 61
Α_A Α. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» – ΨΗΦΟΙ 340 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 75
2. ΘΕΡΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
3. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΟΥ 15
5. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 203
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 428 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 213 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 10
Α_A ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 108
2. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 7
3. ΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 4
4. ΚΑΡΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 84
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΩΤΩΝ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 484 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 299 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 19
Α_A Α. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ» – ΨΗΦΟΙ 166 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 14
2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 117
3. ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 49
4. ΘΕΙΑΚΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
5. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
Α_A Β. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» – ΨΗΦΟΙ 114 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 42
2. ΘΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 59
3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 9
4. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 32
5. ΣΚΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 36
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΟΥΝΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 748 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 508 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 33
Α_A Α. «Λυγιά – Κατούνα Επόμενη Μέρα» – ΨΗΦΟΙ 205 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΓΟΥΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 47
2. ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 163
3. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗ – ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 37
4. ΣΤΑΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
5. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ 59
Α_A Β. «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ Ζούμε λογικά – Δρούμε ομαδικά» – ΨΗΦΟΙ 211 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΔΙΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 114
2. ΚΑΒΒΑΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 12
3. ΚΟΛΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ 42
4. ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΙΡΗ – ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20
5. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ 36
6. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΟΥ 34
7. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 48
8. ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 48
Α_A Γ. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΤΟΥΝΗΣ» – ΨΗΦΟΙ 59 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΚΑΒΒΑΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΩΜΑ 15
2. ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΖΩΗ 6
3. ΛΑΖΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7
4. ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 14
5. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 21
6. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19
7. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α_A «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»
[ΕΚΛΕΓΕΙ ΤΡΕΙΣ (3) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ – ΜΕ ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ]
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 172
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 277
3. ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 172
4. ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 475
5. ΖΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 86
6. ΚΟΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 235
7. ΚΟΣΜΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 259
8. ΜΕΣΣΗΝΗ-ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΤΣΟΤΣΟΦΟΛΙΑ) του ΦΩΤΙΟΥ 255
9. ΤΣΙΑΒΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΒΑΓΓΕΛΗ 170
Α_A «ΔΙΑΥΛΟΣ»
[ΕΚΛΕΓΕΙ ΔΥΟ (2) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ – ΜΕ ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ]
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 223
2. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 268
3. ΚΟΚΟΛΗ ΧΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 132
4. ΚΟΨΙΔΑΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 121
5. ΛΟΥΒΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 124
6. ΜΑΝΤΖΑΦΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 61
7. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 133
8. ΣΥΚΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 189
Α_A «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ»
[ΕΚΛΕΓΕΙ ΕΝΑ (1) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ – ΜΕ ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ]
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΒΕΝΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΓΓΕΛΗ 124
2. ΚΟΓΚΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
3. ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 106
4. ΝΤΟΥΖΕΠΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΙΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 162
5. ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 28
6. ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 83
7. ΣΕΡΒΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 102
8. ΤΖΑΝΙΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 281
Α_A «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»
[ΕΚΛΕΓΕΙ ΕΝΑ (1) ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ – ΜΕ ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ]
ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
2. ΓΡΑΨΑ ΑΙΜΗΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 86
3. ΚΟΝΤΟΠΡΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 49
4. ΛΑΖΑΡΗ-ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31
5. ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48
6. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 83
7. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 901 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 257 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 18
Α_A Α. «Όλοι για τη ΛΕΥΚΑΔΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» – ΨΗΦΟΙ 83 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
2. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 57
3. ΔΕΓΙΡΜΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΣΑΪΑ 12
4. ΜΠΑΛΟΥΡΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ 14
5. ΜΠΑΡΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 45
Α_A Β. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ» – ΨΗΦΟΙ 156 ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΓΡΑΨΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 68
2. ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΠΑΝΟΥ 98
3. ΚΡΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
4. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 22
5. ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΘΕΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
6. ΝΤΑΛΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 13
7. ΤΡΙΤΣΑΡΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 14

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 238 – ΨΗΦΙΣΑΝ: 81 – ΑΚΥΡΑ-ΛΕΥΚΑ: 2
Α_A ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
1. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 43
2. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΣΑΝΤΡΑ ΕΛΛΕΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 36


Αφήστε το σχόλιό σας

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

   













Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.