Ονομαστικοί κατάλογοι επιτυχόντων από τα Λύκεια της Λευκάδας σε ΑΕΙ-ΤΕΙ 2011 Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News
Published On: Δε, Αυγ 29th, 2011

Ονομαστικοί κατάλογοι επιτυχόντων από τα Λύκεια της Λευκάδας σε ΑΕΙ-ΤΕΙ 2011

Παρατίθονται οι ονομαστικοί κατάλογοι όλων των εισακτέων σε ΑΕΙ – ΤΕΙ 2011 από τα Λύκεια της Λευκάδας: 1ο και 2ο Γενικό Λύκειο Λευκάδας – 1ο ΕΠΑ.Λ. Λευκάδας – Γενικό Λύκειο Καρυάς – Γενικό Λύκειο Νυδριού – Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Βασιλικής – Λυκειακές Τάξεις Μουσικού Γυμνασίου Λευκάδας.

Σύμφωνα με το υπουργείο Παιδείας ο συνολικός αριθμός των υποψηφίων οι οποίοι υπέβαλαν μηχανογραφικό δελτίο φέτος ανήλθε σε 123.916 (81.986 με το 90%, 26.470 με το 10%, 874 με την κατηγορία των Εσπερινών Γενικών Λυκείων και Εσπερινών ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Β”), 13.966 από τα ημερήσια ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α”), 620 από τα εσπερινά ΕΠΑΛ (ΟΜΑΔΑ Α”), ενώ πέρυσι ο αριθμός των υποψηφίων ήταν 106.189.

Συνολικά εισήχθησαν στα Πανεπιστήμια, στις Ανώτατες Εκκλησιαστικές Ακαδημίες, στα ΤΕΙ, στις Στρατιωτικές και Αστυνομικές Σχολές και στις Ακαδημίες της Πυροσβεστικής και του Εμπορικού Ναυτικού 77.893, εκ των οποίων έκαναν χρήση των ειδικών περιπτώσεων 6.997, ενώ το 2010 εισήχθησαν 84.368.

Φέτος έμειναν 1.568 κενές θέσεις (1.040 με το 90%, 119 με το 10% και 409 με την κατηγορία των Εσπερινών Γενικών Λυκείων και Εσπερινών ΕΠΑΛ – ΟΜΑΔΑ Β”). Το 2010 είχαν μείνει 4.108 κενές θέσεις.

Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (90%)
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΑΡΑΒΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΝΑΣ ΜΗΔΕΙΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΡΜΑΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΕΡΓΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΖΩΝ ΠΙΤΕΡ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΛΕΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΖΗΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΘΕΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΒΒΑΔΑ ΘΕΚΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΤΑΓΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΚΟΝΔΥΛΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΟΣΜΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΨΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΤ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚΡΙΒΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΩΤΣΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΠΕΛ/ΣΟΥ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΓΓΕΛΩ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΚΕΖΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΕΣΣΗΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΗ ΜΑΥΡΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΡΟΣΤ. ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡ. ΠΟΛ. ΚΛΗΡΟΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) EΙΔ. ΠΕΡ. ΤΡΙΤ.
ΜΙΚΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΝΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ
ΝΤΟΥΡΑΪ ΝΑΪΛΕ ΝΤΟΥΡΙΜ ΚΕΡΙΜΕ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΑΝΟΥΛΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΡΙΒΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΘΗΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΜΨΩΝ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΟΥΝΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.
ΣΟΥΝΔΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.
ΤΖΕΦΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΕΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΦΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΛΙΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΛΙΛΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΛΑΝΤ ΜΑΡΙΕΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (10%)
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΒΛΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΓΟΥΡΖΗ ΣΟΦΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΑΘΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΛΑΥΡΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥΛΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΧΟΝΔΡΟΖΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (90%)
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΑΛ ΜΠΙΤΑΡ ΑΜΙΝ ΜΟΥΑΦΑΚ ΜΑΧΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΒΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΒΕΛΑΕΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΛΕΝΗΣ ΙΑΣΣΩΝ ΕΥΑΓΕΛ ΞΕΝΟΦΩΝ ΔΗΝΗΤΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΛΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΟΥΡΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΔΕΡΒΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΡΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΑ ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΑΝΤΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣ. ΜΕΤΑΦΡ και ΔΙΕΡΜ. ΙΟΝΙΟ – ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦΡ. ή ΔΙΕΡΜ. (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΚΟΥΡΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΟΥΤΣΑΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛ ΖΩΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.
ΜΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΧΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΟΥΡΔΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΟΡΦΑΝΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΥΣΑΙΔΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡ. ΣΥΣΤΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΞΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΠΑΞΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΛΑΚΙΑ ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΜΥΡΤΩ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΕΒΑΣΤΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΝΩΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΑΜΠΑΝΗ ΦΛΩΡΗΝΤΑ ΦΛΑΜΟΥΡ ΦΗΖΕ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΝΤΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΓΛΑΪΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ>
ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΣΥΚΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΤΑΡΑΣΟΒΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙ ΓΚΑΛΙΝΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΕΡΕΣ ΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΣΙΛΙΜΠΩΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΦΕΓΓΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΦΡΑΓΚΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΧΟΡΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (10%)
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΚΑΤΣΙΒΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΩΪΤΣΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΜΠΟΥΓΚΕ ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΠΥΡΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
Επιτυχόντες ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑΣ Α 2011
1ο ΕΠΑΛ ΛΕΥΚΑΔΟΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΓΑΡΥΦΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΩΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΖΩΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΩΗ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝ.
ΚΟΚΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΙΑΜΕΤΑΪ ΑΜΑΡΙΛΝΤΑ ΓΚΑΣΜΙΡ ΗΡΕΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΚΕΓΚΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΣΟΥΝΔΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (90%)
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΥΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥ Α.Ε.Ν. ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓ. ΤΡΙΤΕΚ. (3%)
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΖΩΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΛΑΖΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΡ ΙΩΣΗΦ ΔΙΟΝΥΣΟΥ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΚΟΙΝ. ΚΡΙΤΗΡΙΑ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΚΟΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΣΑΝΤΑ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΜΑΡ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (90%)
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΕΔ. ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΑΡΜΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΓΑΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΓΚΟΥΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ.ΕΩΝ ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΧΑΛΙΚΙ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΝΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΚΟΙΝ. ΚΡΙΤΗΡΙΑ
ΛΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ
ΠΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΟΛΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΣΕΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΣΤ. ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡ. ΠΟΛ. ΚΛΗΡΟΝ. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤ.
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (90%)
T ΛΥΚ ΓΥΜΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΟΣ. ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΓΟΥΡΓΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ
ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΤΕΧΝ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚ.
ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΩΤΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ) ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ
ΣΚΛΗΡΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (10%)
T ΛΥΚ ΓΥΜΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΜΕΣΣΗΝΗ ΛΟΥΙΖΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (90%)
ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΑΛΜΠΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΕΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΔΑΛΛΟΥ ΙΛΙΑΝΑ ΣΤΑΦΑΝ ΘΩΜΑΣ ΣΠΥΡ ΖΑΚΕΛΙΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΔΗΜΟΥ ΟΛΓΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Δ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΕΜΑΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΙΚΑΤΕΡΙ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΛΕΧΝΕΡ ΑΔΡΙΑΝΗ ΓΙΑΣΜ ΕΡΒΙΝ ΛΕΟΠ ΕΥΣΤΡΑΤΟ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ – ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΤΟΠΙΟΥ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΑΚΡΙΒΗ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΑ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΟΥΤΣΚΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΕΙΔ. ΠΕΡ. ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ
ΡΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
ΦΟΥΣΕΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Επιτυχόντες Επιλογής Γενικού Λυκείου και ΕΠΑ.Λ. Ομάδας Β 2011 (10%)
ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Μητρώνυμο Σχολή Επιτυχίας
ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ


Αφήστε το σχόλιό σας

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

        












Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.