Ευχαριστήριο του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ της Κοινωφελούς ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας
Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Η Ρ Ι Ο
Τα παιδιά και οι οικογένειές τους, το προσωπικό και η Διοίκηση του Κέντρου Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών ΜΕ Αναπηρία (ΚΔΑΠ- ΜΕΑ) της Κοινωφελούς Δημοτικής Επιχείρησης ΔΕΠΟΚΑΛ του Δήμου Λευκάδας, ευχαριστούν θερμά την οικογένεια, τους συγγενείς και τους φίλους της εκλιπούσας Δουβίτσα Γκόλφως για την χορηγία του ποσού των 700 € εις μνήμην της.
Εκφράζουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια και ευχαριστούμε πολύ!