Όλα τα ψηφοδέλτια των δημοτικών συνδυασμών για το Δήμο Λευκάδας Λευκαδίτικα Νέα - Lefkada News

Όλα τα ψηφοδέλτια των δημοτικών συνδυασμών για το Δήμο Λευκάδας

dimotikes_ekloges_2019

Όλα τα ψηφοδέλτια των δημοτικών συνδυασμών, επτά (7) τον αριθμό, και οι τριακόσιοι τριάντα ένα (331) υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι (αν μετρήσαμε καλά) που ανακηρύχθηκαν από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Λευκάδας για τις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019. Αυτά είναι με αλφαβητική σειρά:

«ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Α.ΜΕ.Λ)»

amel 2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΗΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

4. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. ΘΕΡΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

2. ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΑΡΤΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΑΡΚΟΥ

5. ΡΕΝΙΕΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΛΑΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΜΙΚΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

6. ΖΑΚΥΝΘΥΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΥ

7. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

8. ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

9. ΚΟΨΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

10. ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

11. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

12. ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13. ΝΙΚΟΛΕΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

15. ΠΑΡΙΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

16. ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

18. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΤΖΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

19. ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΟΥ

20. ΦΕΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΛΑΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΕΙΑ»

allazoume_poreia_soldatos

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΜΑΝΙΚΑΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. ΓΡΑΨΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΚΟΤΣΕΡΗ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3. ΜΕΣΣΗΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4. ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

5. ΣΚΛΗΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

6. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΟΡΔΕΛΑΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. HOEBERGEN-DE KONING INGRID GERDINA MARIA του JACOBUS

2. ΑΡΕΘΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΑΡΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΘΩΜΟΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΥ-ΑΡΜΑΤΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ (ΒΙΚΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΓΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΜΠΟΥΣΚΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΡΑΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΑΡΑΒΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΒΛΑΧΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΡΙΒΑ ΕΥΠΡΑΞΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΑΓΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΑΡΓΥΡΟΥ ΚΟΝΔΥΛΩ (ΛΙΤΣΑ) του ΘΩΜΑ

4. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

5. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ (ΛΑΠΠΑΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

7. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

9. ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΣΙΚΟΛΙΝΟ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΚΟΜΕΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ

13. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΚΩΣΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΗ

16. ΛΙΤΟΥ ΖΩΗ του ΜΑΡΚΟΥ

17. ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

18. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΜΟΥΣΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20. ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ

21. ΜΑΡΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

22. ΠΑΠΠΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ

23. ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ

24. ΠΕΤΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25. ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

26. ΣΑΡΑΝΤΑΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

28. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΓΙΟΒΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

29. ΧΑΛΙΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΒΛΑΧΟΥ-ΧΟΡΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΤΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ»

laiki-syspeirwsh

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΠΟΛΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

4. ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΧΟΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. ΒΕΡΟΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΔΗΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

5. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ

6. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7. ΣΑΦΑΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΡΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΥ

2. ΚΤΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΚΑΜΑΡΑΔΑΣ) του ΖΩΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΒΕΡΓΙΝΗ ΑΚΡΙΒΟΥΛΑ (ΒΙΚΥ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΗΛΙΑ

5. ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΔΑΜΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΚΑΡΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

11. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

12. ΚΟΛΥΒΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΚΡΙΚΩΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΛΑΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΜΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17. ΜΕΣΣΗΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

18. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

20. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

21. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22. ΦΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΑΝΤΩΝΙΟΥ

23. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΓΡΑΨΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

3. ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

«Όλοι για τη Λευκάδα ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

oloigiatilefkada

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

2. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

4. ΠΟΛΙΤΗ-ΚΡΟΚΙΔΗ ΑΡΣΕΝΙΑ (ΣΕΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΠΕΛΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΨΩΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΘΕΡΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

5. ΚΑΡΑΛΗ-ΓΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΜΗΤΣΟΥΡΑ-ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΓΛΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΡΙΛΙΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΤΡΙΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΟΥΡΑΤΖΑΝΗΣ0 του ΠΑΝΤΑΖΗ

3. ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

4. ΓΑΝΤΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΓΙΑΠΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

6. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΔΟΥΒΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΘΩΝΑ

8. ΚΑΖΙΑΝΗ-ΣΙΩΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΔΩΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

10. ΚΑΨΟΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΚΕΦΑΛΑ-ΛΑΖΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

12. ΚΟΝΔΥΛΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΚΟΥΚΟΥΜΠΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

14. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΑΡΙΝΟΥ

15. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

16. ΜΑΛΛΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

17. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ-ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

18. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19. ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

20. ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ

21. ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

22. ΠΕΤΟΥΣΗ-ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

24. ΣΕΡΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

25. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ-ΒΟΛΩΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ-ΧΡΗΣΤΟΥ

26. ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΤΙΜΟΣ) του ΗΛΙΑ

27. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

28. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

29. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ-ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2. ΛΑΖΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

«ΔΙΑΥΛΟΣ»

diaylos-gligoris

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΦΛΟΥΔΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΚΑΝΑΤΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

6. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΚΟΝΤΟΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. ΓΑΖΗ ΜΑΥΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΓΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

3. ΚΑΒΒΑΔΑ ΣΑΠΦΩ του ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

4. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

5. ΚΑΤΩΧΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

7. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

8. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΠΑΠΑΝΟΥ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΠΑΧΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΜΙΚΡΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΓΛΗΓΟΡΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

3. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΓΛΗΓΟΡΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΓΟΥΡΖΗ ΜΑΡΑΙΑ – ΖΩΗ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΓΡΑΨΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8. ΖΕΡΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΝΕΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

10. ΚΑΚΟΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

11. ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΣΤΑΓΓΕΛΟΥ

12. ΚΑΡΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14. ΚΟΛΥΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ

15. ΚΟΨΙΔΑ ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΑΡΕΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

17. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ

18. ΜΕΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΥΛΟΥ

29. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΖΥΓΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

21. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΕΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

22. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

23. ΣΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

25. ΤΣΙΓΚΟΥΡΑΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

26. ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

27. ΦΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

28. ΦΙΛΙΠΠΑ ΟΛΓΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

2. ΚΤΕΝΑ ΑΜΑΛΙΑ (ΕΜΥ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

3. ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

«Ανεξάρτητη Αυτοδιοικητική Κίνηση «ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΛΕΥΚΑΔΑ»»

logo_sygxroni_lefkada

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΒΡΥΩΝΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

2. ΘΕΙΑΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΛΥΓΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. ΒΕΛΙΔΟΥ-ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

4. ΚΑΒΒΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΚΡΙΤΩΝ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΣΤΑΥΡΑΚΑ-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

8. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΚΑΛΗ του ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ (ΛΙΑΝΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. RAEMEN ILSE IRMA LEPOLDINA του CHARLES

2. ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ

3. ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΓΑΖΗ-ΡΑΠΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

5. ΓΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

7. ΔΗΜΟΥ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΗ

9. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΩΗ

10. ΚΑΤΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ

11. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΝΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

13. ΚΟΛΛΟΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΚΟΛΥΒΑΣ ΕΥΛΑΜΠΙΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

15. ΛΑΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΛΑΝΤΟΝ ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΝΝ (MAGGIE) του ΝΤΑΛΛΑΣ

17. ΜΑΛΦΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19. ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

20. ΠΙΠΕΡΗ-ΝΙΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

21. ΡΟΚΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΤΙΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

25. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

26. ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

27. ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28. ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

29. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ (ΝΤΕΛΗΜΑΡΗ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΛΑΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΑΝΤΩΝΗ

3. ΣΜΠΟΥΚΗ-ΓΡΑΨΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

«ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»

koinonia_politon

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ (ΚΑΛΑΤΡΑΒΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΟΛΙΤΗΣ (ΚΑΤΣΑΔΩΡΟΣ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΠΡΟΛΕΤΑΡΙΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. ΑΡΜΑΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΒΕΡΥΚΙΟΣ (ΝΑΟΥΜΗΣ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΗΝΑ

3. ΚΑΡΤΑΝΟΣ (ΛΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

4. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΟΚΟΝΙΟΡΟΣ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

5. ΝΙΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΙΑΝΝΗ

6. ΠΑΛΜΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΝΤΕΝΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

7. ΠΕΤΣΙΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

8. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥ ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΑΝΙΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΥ

2. ΧΑΛΙΚΙΑΣ (ΣΑΠΟΥΝΙΑΣ) ΖΩΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΓΛΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ (ΜΠΟΤΗ) ΣΟΥΣΑΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΒΡΕΤΤΟΣ (ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

3. ΓΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΑΒΒΑ

4. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΗ

5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

6. ΚΑΡΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

9. ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

10. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΚΟΛΛΟΚΑ ΜΑΥΡΕΤΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ (ΠΑΛΑΓΙΑΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13. ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ (ΚΟΥΛΑΣ) ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

14. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15. ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

16. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΛΙΒΑΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

17. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18. ΜΕΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

19. ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

20. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

21. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

22. ΠΟΛΙΤΗ (ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΕΛΗ) – ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

23. ΠΡΟΣΑΛΕΝΤΕ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

24. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ;

25. ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

26. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27. ΦΑΤΟΥΡΟΥ – ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

28. ΦΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

29. ΦΙΛΙΠΠΑ (ΠΑΓΚΑΛΟΥ) ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΑΝΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΛΑΖΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ (ΚΑΛΑΜΤΖΙΑΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

3. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ (ΤΣΑΜΠΑΡΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΩΗ



Αφήστε το σχόλιό σας

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

      











Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.